Wiem wszystko, ruszajmy! ✈️ 🇺🇸
Wyjazd do USA

Masz pytania

O co pytają nas klienci

Poznaj odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

To tylko Test

Jakieś tam pytanko

Czy mogę Wam zaufać?

Zawsze sprawdzaj czy podmiot któremu zlecasz organizację wyjazdu i powierzasz swoje pieniądze ma odpowiednie uprawnienia. Jesteśmy wpisani do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych. Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową na kwotę 386 415zł. Szczegóły znajdziesz tu.

Za co Wam płacę?

Ceny naszych pakietów dotyczą tylko i wyłącznie opłaty za naszą usługę, której składowe są opisane na stronach Ile to kosztuje? i W czym Ci pomożemy? W cenach tych nie zawierają się żadne bilety lotnicze, noclegi, ubezpieczenie, itd. Budżet wakacji szytych na miarę jest ustalany indywidualnie przez Ciebie i jest on czymś zupełnie osobnym od ceny naszej usługi. Pamiętaj jednak, że jako architekci podróży optymalizujemy Twoje koszty, a więc całkiem prawdopodobne, że koszt naszej usługi zwróci Ci się, ponieważ znajdziemy tańszy bilet, nocleg, itd. od tego który Ty być znalazł.

Wiem dokąd chcę jechać. Czy przygotujecie dla mnie ofertę?

Oczywiście. Zamiast 3 propozycji kierunków otrzymasz od nas już tylko oferty wycieczek szytych na miarę na wybrany kierunek.

Jakie są obecnie popularne kierunki wyjazdowe?

Nie kierujemy się tym co popularne, tylko tym co będzie najlepsze dla Ciebie. Nie posiadamy z góry przygotowanych pakietowych wycieczek. Jako architekci podróży za każdym razem przygotowujemy specjalnie dla ciebie unikalne propozycje – podróż szytą na miarę.

Czy muszę wpłacać do Was pieniądze za całość moich wakacji szytych na miarę?

To zależy od pakietu który wybierzesz, a także od Twoich osobistych preferencji. Jako architekci podróży możemy Ci wskazać gdzie kupić najtańszy lot i nocleg, który spełni Twoje oczekiwania. Możesz również nam przelać środki finansowe i oczekiwać, że zajmiemy się wszystkim w Twoim imieniu.

Nigdy samodzielnie nie podróżowałem, czy to bezpieczne?

Tak. Otrzymasz starannie przygotowany przez nas plan podróży dzień po dniu. Kompleksowo zajmiemy się organizacją Twojej podróży marzeń. Ponadto jeżeli wybierzesz pakiet “z Opiekunem” będziemy również Ci służyć naszą zdalną pomocą w jego trakcie.

Jak mam przygotować się do podróży?

Otrzymasz od nas wszelkie niezbędne informacje, dzięki którym będziesz świetnie przygotowany do podróży marzeń. Jak zdobyć wizę? Gdzie się zaszczepić? Co wziąć ze sobą? To my zajmiemy się odpowiedziami na wszystkie te pytania.

Czy mogę wyjechać bez znajomości języka obcego?

Znajomość języków obcych znacznie ułatwia sprawę. Jednak jej brak nie oznacza, że nie dasz sobie rady. W podstawowych sprawach zawsze można porozumiewać się na migi. Poza tym jako architekci podróży podpowiemy Ci z których translatorów warto korzystać. A jeżeli mimo to nie będziesz się czuł komfortowo to zaproponujemy Ci kierunki gdzie w wiele rzeczy można załatwić po polsku (lokalni przewodnicy, miejscowi posługujący się podstawowym polskim, itp.)

W jakiej formie dostanę indywidualny plan podróży?

Plan podróży, czyli spersonalizowany przewodnik

Tam gdzie będziesz miał możliwość korzystania internetu (możliwość zakupu taniej karty) otrzymasz od nas dostęp do specjalnej aplikacji, która będzie Twoim spersonalizowanym przewodnikiem. Będzie Cię prowadzić od jednej atrakcji do drugiej i opowiadać ciekawe historie z nimi związane. W innych przypadkach indywidualny plan podróży otrzymasz w plikach .pdf z których będziesz mógł korzystać będąc offline.

Nie mam smartfona. Czy mimo to mogę skorzystać z waszej usługi?

Tak. W takim wypadku przygotujemy dla Ciebie indywidualny plan podróży w formie materiałów do druku, które będziesz mógł ze sobą zabrać.

Co mam zrobić, jeśli w trakcie podróży szytej na miarę pojawi się problem?

Jeżeli masz obawy co do tego czy samemu poradzisz sobie z ewentualnymi problemami, które mogą pojawić się w trakcie podróży wybierz pakiet “z Opiekunem”. Jako architekci podróży będziemy wtedy z Tobą w nienachalnym, ale stałym kontakcie i w razie ewentualnych problemów podpowiemy Ci jak sobie z nimi poradzić.

Czy spełnicie każdą moją podróżniczą zachciankę?

Niestety nie. Naszym obowiązkiem jako architektów podróży, jest dbać o Twoje bezpieczeństwo, więc na “dzień dobry” odradzimy Ci pomysły, które będą wiązać się ze zdecydowanie zbyt dużym ryzykiem. Ponadto zawsze poinformujemy Cię o nierealistycznych oczekiwaniach (np. miesiąc w Norwegii za 1000zł), po to aby z góry ostrzec Cię przed niepotrzebnymi rozczarowaniami.

Ile trwa przygotowanie indywidualnego planu podróży?

To zależy od długości podróży szytej na miarę i stopnia jej skomplikowania. Za każdym razem poświęcamy odpowiednio dużo czasu, abyś przywiózł niezapomniane wrażenia i był w pełni zadowolony z podróży szytej na miarę. Dla przykładu 4-dniowy wypad do Paryża zajmie nam z reguły kilka dni, natomiast 2-tygodniowa wyprawa do Japonii, to ok. 10-14 dni.

Nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie?

Napisz do nas!

Właścicielem marki handlowej Travel Architects jest: SPORTS-FIVE Marcin Dębski ul. Górnicza 6A, 91-848 Łódź NIP: 726-241-12-74 REGON: 100181754 e-mail: biuro@travelarchitects.pl
Travel Architects