Wiem wszystko, ruszajmy! ✈️ 🇺🇸
Wyjazd do USA

Dlaczego warto pojechać do USA?

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się, czy pojechać do Stanów Zjednoczonych, poniżej prezentujemy Ci nasze powody, dla których warto się tam wybrać.

Nowy Jork nocą | dlaczego warto pojechać do USA?

Podróż do USA, doświadczenie jedyne w swoim rodzaju

Wyjazd do Stanów to ogromna satysfakcja, wynikająca z faktu, że dokonało się czegoś nowego, niezwykłego. Zobaczyło się nieprawdopodobne widoki i zupełnie inne życie. Przeszło się przez trudny proces jakim jest aplikacja o wizę, masa przygotowań, zakup biletów lotniczych, wybór atrakcji oraz finalnie odbycie długiego lotu. To wszystko pokazuje nam, że nie jest to najłatwiejszy do zrealizowania kierunek podróżniczy.

Nowy Jork, miasto, które nie zasypia

→ Aby poznać miasto, które nigdy nie śpi! To właśnie Nowy Jork przyciąga największą ilość turystów. Będąc tam, nie można zapomnieć o odwiedzeniu sławnego na cały świat Central Parku czy drugiego symbolu Nowego Jorku, a mianowicie Statuy Wolności. Oczywiście będziemy mogli także udać się do różnych kawiarni czy sklepów z ekskluzywnymi ubraniami, których tam jest tak dużo, że nie sposób zliczyć je wszystkie.

Waszyngton D.C., stolica Stanów Zjednoczonych

→ Aby zobaczyć Biały Dom – będąc w USA, warto też wybrać się do Waszyngtonu, gdzie znajduje się siedziba prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Las Vegas, światowa stolica rozrywki

→ Aby odwiedzić Las Vegas, zwane też stolicą hazardu. Tam z pewnością nie będziecie się nudzić – oprócz tego, że będziecie mogli się zabawić, możliwe będzie również wygranie dużej sumy pieniędzy. Trzeba tylko pamiętać, aby grać z głową i nie wydać wszystkich swoich pieniędzy na hazard, ponieważ może okazać się, że nie macie szczęścia i wtedy zostaniemy z niczym.

Nowy Orlean, kolebka jazzu

→ Aby obserwować Nowy Orlean, to magiczne miasto niedoceniane przez wielu. 10 lat po uderzeniu niszczycielskiego huraganu, miasto wciąż potrafi się bawić i pielęgnować swoje wielokulturowe dziedzictwo w taki sposób, że przybysze opuszczają je z poczuciem nienasycenia.

Parki Narodowe USA

→ Aby zobaczyć te słynne, amerykańskie Parki Narodowe i sprawdzić czy zachwyt nad nimi jest prawdziwy. Przeczytaj więcej o najpiękniejszych parkach narodowych USA.

Poznać prawdziwe oblicze USA

→ Warto przekonać się jak “tam” naprawdę jest. Zobaczyć jak to, co przekazują nam amerykańskie produkcje mija się z prawdą, a może przeciwnie – może tak właśnie jest!

Właścicielem marki handlowej Travel Architects jest: SPORTS-FIVE Marcin Dębski ul. Górnicza 6A, 91-848 Łódź NIP: 726-241-12-74 REGON: 100181754 e-mail: [email protected]
Travel Architects