Wiem wszystko, ruszajmy! ✈️ 🇺🇸
Wyjazd do USA

O co pytają nas klienci

Poznaj odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

To co nas wyróżnia, to profesjonalna optymalizacja kosztów podróży. Wyszukujemy tanie połączenia lotnicze, atrakcyjnych cenowo noclegi, itd. Korzystamy nie tylko z systemów rezerwacji otwartych, dostępnych dla osób indywidualnych, lecz również zamkniętych (dedykowanych tylko dla firm, bądź samych biur podróży). Pozwala nam to wybierać dla Was tylko najlepsze dostępne na rynku propozycje jeżeli chodzi o: samoloty, noclegi, auta, czy atrakcje. Poza tym nie posiadamy kosztownej sieci dystrybucji. Bezpośrednio docieramy do naszych klientów, co pozwala utrzymać same na opłaty za usługi na bardzo przystępnym poziomie 🙂

Nie. Po zebraniu niezbędnych informacji, przygotowujemy spersonalizowaną ofertę z pomysłami na wyjazdy i zarysem planu podróży, a także z szacunkowym kosztorysem całej wycieczki.

Tak, 100%. Układane przez nas plany podróży dają Ci pełną swobodę i kontrolę nad tym co i w jaki sposób się zadzieje. Coś ci nie podoba się w przygotowanym przez nas planie? Zmienimy to! W trakcie wyjazdu wpadłeś na pomysł, że coś byś zmienił? Jest to jak najbardziej możliwe (oczywiście musisz dać znać z odpowiednim wyprzedzeniem)

Nie. Nie posiadamy gotowych ofert, ani katalogów. Każdą ofertę przygotowujemy w sposób indywidualny, gdzie punktem wyjścia zebranie informacji o Was i Waszych sposobach podróżowania. Aby uszyć niezapomnianą podróż dla Was zapoznajemy się z Waszymi pasjami, ulubionymi sposobami wypoczynku, tym co pragniecie przeżyć, oraz miejscami i ludźmi które chcecie poznać.

To zależy od wielu czynników (m.in. w jakim standardzie chcesz nocować, jakimi środkami transportu się poruszać, ile i jak drogie atrakcje chcesz zobaczyć, itp.). Każda oferta wyceniana jest indywidualnie, jednakże wszędzie tam gdzie możemy oszczędzamy pieniądze naszych klientów, ponieważ chcemy by wrócili do nas na kolejne wakacje 🙂

Zawsze sprawdzaj czy podmiot któremu zlecasz organizację wyjazdu i powierzasz swoje pieniądze ma odpowiednie uprawnienia. Jesteśmy wpisani do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych. Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową na kwotę 50 000 EUR. Szczegóły znajdziesz tu.

Nie mamy też możliwości bankructwa, gdyż nie posiadamy w swej ofercie wyjazdów zorganizowanych dla osób indywidualnych, które generują ryzyko w tradycyjnych biurach podróży. Nasi klienci mogą albo powierzyć nam swój budżet wyjazdowy i wtedy dokonujemy za nich rezerwacji i opłat, albo też mogą nam tylko opłacić usługę szycia na miarę, a rezerwacje i zakupy np. biletów lotniczych dokonują sami. Oczywiście wszystko mają uprzednio przez nas przygotowane.

Ceny naszych pakietów dotyczą tylko i wyłącznie opłaty za naszą usługę, której składowe są opisane na stronach Ile to kosztuje? i W czym Ci pomożemy? W cenach tych nie zawierają się żadne bilety lotnicze, noclegi, ubezpieczenie, itd. Budżet wakacji szytych na miarę jest ustalany indywidualnie przez Ciebie i jest on czymś zupełnie osobnym od ceny naszej usługi. Pamiętaj jednak, że jako architekci podróży optymalizujemy Twoje koszty, a więc całkiem prawdopodobne, że koszt naszej usługi zwróci Ci się, ponieważ znajdziemy tańszy bilet, nocleg, itd. od tego który Ty byś znalazł 🙂

Oczywiście. Zamiast 3 propozycji kierunków otrzymasz od nas już tylko oferty wycieczek szytych na miarę na wybrany kierunek.

Nie kierujemy się tym co popularne, tylko tym co będzie najlepsze dla Ciebie. Nie posiadamy z góry przygotowanych pakietowych wycieczek. Jako architekci podróży za każdym razem przygotowujemy specjalnie dla ciebie unikalne propozycje – podróż szytą na miarę.

To zależy od pakietu który wybierzesz, a także od Twoich osobistych preferencji. Jako architekci podróży możemy Ci wskazać gdzie kupić najtańszy lot i nocleg, który spełni Twoje oczekiwania. Możesz również nam przelać środki finansowe i oczekiwać, że zajmiemy się wszystkim w Twoim imieniu.

Tak. Otrzymasz starannie przygotowany przez nas plan podróży dzień po dniu. Kompleksowo zajmiemy się organizacją Twojej podróży marzeń. Ponadto jeżeli wybierzesz pakiet “z Opiekunem” będziemy również Ci służyć naszą zdalną pomocą w jego trakcie.

Otrzymasz od nas wszelkie niezbędne informacje, dzięki którym będziesz świetnie przygotowany do podróży marzeń. Jak zdobyć wizę? Gdzie się zaszczepić? Co wziąć ze sobą? To my zajmiemy się przygotowaniem odpowiedzi na wszystkie te pytania.

Znajomość języków obcych znacznie ułatwia sprawę. Jednak jej brak nie oznacza, że nie dasz sobie rady. W podstawowych sprawach zawsze można porozumiewać się na migi. Poza tym jako architekci podróży podpowiemy Ci z których translatorów warto korzystać. A jeżeli mimo to nie będziesz się czuł komfortowo to zaproponujemy Ci kierunki gdzie w wiele rzeczy można załatwić po polsku (lokalni przewodnicy, miejscowi posługujący się podstawowym polskim, itp.) lub też będziesz mógł zamówić u nas zdalną opiekę w lokalnym języku 🙂

Tam gdzie będziesz miał możliwość korzystania internetu (możliwość zakupu taniej karty) otrzymasz od nas dostęp do specjalnej aplikacji, która będzie Twoim spersonalizowanym przewodnikiem. Będzie Cię prowadzić od jednej atrakcji do drugiej i opowiadać ciekawe historie z nimi związane. W innych przypadkach indywidualny plan podróży otrzymasz w plikach .pdf z których będziesz mógł korzystać będąc offline.

Tak. W takim wypadku przygotujemy dla Ciebie indywidualny plan podróży w formie materiałów do druku, które będziesz mógł ze sobą zabrać.

Jeżeli masz obawy co do tego czy samemu poradzisz sobie z ewentualnymi problemami, które mogą pojawić się w trakcie podróży zamów naszą usługę zdalnej opieki. Jako architekci podróży będziemy wtedy z Tobą w nienachalnym, ale stałym kontakcie i w razie ewentualnych problemów podpowiemy Ci jak sobie z nimi poradzić.

Niestety nie. Naszym obowiązkiem jako architektów podróży, jest dbać o Twoje bezpieczeństwo, więc na “dzień dobry” odradzimy Ci pomysły, które będą wiązać się ze zdecydowanie zbyt dużym ryzykiem. Ponadto zawsze poinformujemy Cię o nierealistycznych oczekiwaniach (np. miesiąc w Norwegii za 1000zł), po to aby z góry ostrzec Cię przed niepotrzebnymi rozczarowaniami.

To zależy od długości podróży szytej na miarę i stopnia jej skomplikowania. Za każdym razem poświęcamy odpowiednio dużo czasu, abyś przywiózł niezapomniane wrażenia i był w pełni zadowolony z podróży szytej na miarę. Dla przykładu 4-dniowy wypad do Paryża zajmie nam z reguły kilka dni, natomiast 2-tygodniowa wyprawa do Japonii, to ok. 14-16 dni.

Nie ma odpowiedzi na twoje pytanie?

Właścicielem marki handlowej Travel Architects jest: SPORTS-FIVE Marcin Dębski ul. Górnicza 6A, 91-848 Łódź NIP: 726-241-12-74 REGON: 100181754 e-mail: [email protected]
Travel Architects