Wiem wszystko, ruszajmy! ✈️ 🇺🇸
Wyjazd do USA

Nasze realizacje

Podróż poślubna do Japonii? A może karnawał w Wenecji?
Sprawdź opinie naszych klientów!

Rodzina Janowskich

Wymarzone wakacje w USA

Bardzo odpowiadało nam też to, że to była podróż naprawdę szyta na miarę, tzn. byliśmy szczegółowo na początku pytani, co nas interesuje, co interesuje nasze dzieci. Dzisiaj jak rozmawiamy o tym pobycie, to każdy znalazł tam coś dla siebie, a myślę, że nie byłoby to możliwy gdybyśmy jechali sami, albo jechalibyśmy z biurem podróży. Myślę, że to jest warte tej ceny, myślę, że to jest warte więcej.

 

Jacek i Justyna

Podróż poślubna do Japonii

Ja się zakochałam w Japonii. A tu nam ktoś wspaniale znalazł w super cenie bilety. Ogólnie to pierwsza nasza taka daleka podróż. Bardziej byśmy się bali na pewno samemu, a tak to zawsze pod ręką był ktoś na facebooku, albo telefonicznie. Kompetentnie, na czas i o każdej porze. Dzięki temu też pojechaliśmy, bo gdyby nam Kasia nie podpowiedziała, że to można zorganizować w takich kosztach, to pewno byśmy nie pojechali.

Ilona

Zwiedzanie Paryża w stylu slow

Ja myślę, że było nawet więcej niż tak jak bym sobie wymarzyła. Po przyjeździe do Polski doszłam do wniosku, że to było bardzo dobre rozwiązanie. Bo ja tego miasta nie znałam. Ja nie widziałam gdzie iść, co zobaczyć, gdzie warto spędzić ten czas. Nie przygotowałabym się lepiej. Absolutnie warto współpracować. Niespodzianka pod wieżą Eiffla? Niespodzianka pierwsza klasa. Ja dawno nie miałam takiej niespodzianki.

Basia i Marcin

Karnawał w Wenecji

Było to zorganizowane sprawnie, szybko i na pewno byliśmy bardzo zadowoleni. Wenecja to było takie małe marzenie, żeby tam pojechać. Chcieliśmy osobiście poczuć klimat tej Wenecji i tego karnawału. To była naprawdę duża pomoc. Nie musieliśmy my o tym wszystkim myśleć. Także naprawdę ogromne dzięki! Oni potrafią wsłuchać się w człowieka po prostu i dostosować to.

Właścicielem marki handlowej Travel Architects jest: SPORTS-FIVE Marcin Dębski ul. Górnicza 6A, 91-848 Łódź NIP: 726-241-12-74 REGON: 100181754 e-mail: [email protected]
Travel Architects