Wiem wszystko, ruszajmy! ✈️ 🇺🇸
Wyjazd do USA

Architekci Podróży, czyli parę słów o nas

Poznaj nas

Architekci podróży odzwierciedlający marzenia ludzi o podróży ich życia. Dostarczający unikalnych wrażeń i doświadczeń. Kierowani pasją do spełniania ludzkich marzeń, pragniemy towarzyszyć naszym klientom w odkrywaniu świata.

Kasia

Z branżą turystyczną związana jestem wiele lat, zarówno na dobre jak i na złe. Uwielbiam pomagać innym swoją wiedzą i doświadczeniem. Miałam okazję organizować zarówno małe jak i duże imprezy turystyczne, ale niezależnie od rozmiaru, zawsze wkładam w to 100% zaangażowania. Przygotowując podróże marzeń dla innych, spełniam własne marzenia, te z dzieciństwa.

Marcin

Jestem przedsiębiorcą który miał okazję działać w różnych branżach, aczkolwiek od zawsze były to usługi. Konsekwentnie realizuję swoje marzenie o zbudowaniu firmy opartej na pasji, wartościach oraz ciągłemu dążeniu do doskonałości. Kocham gromadzić przeróżne doświadczenia podróżnicze. Od rejsu Queen Mary 2 przez Atlantyk, po zwiedzanie indyjskich wiosek w których widok białego wciąż wzbudza ogromne zdumienie i fascynację.

Adam

Ostatnich kilka lat spędziłem na podróżach do najróżniejszych zakątków świata. Często były to wyprawy w mało znane miejsca i poznawanie autentycznych ludzi tam mieszkających. Obecnie wykorzystuję swoją pasję i doświadczenie, pomagając spełniać podróżnicze marzenia innych ludzi. Nie zapominam też o swoich, planując kolejne wyprawy. Jedne bardziej szalone, inne po to, aby podarować kawałek Polski, ludziom którzy mają ją w sercu, ale mieszkają w najdalszych zakątkach globu.

Właścicielem marki handlowej Travel Architects jest: SPORTS-FIVE Marcin Dębski ul. Górnicza 6A, 91-848 Łódź NIP: 726-241-12-74 REGON: 100181754 e-mail: [email protected]
Travel Architects