Wiem wszystko, ruszajmy! ✈️ 🇺🇸
Wyjazd do USA

Sylwester w USA 2019/2020

Większość z nas już nie może doczekać się Sylwestra oraz związanego z nim świętowania. Jest to chyba jedyny dzień, w którym niemalże równomiernie świętuje cały świat. Organizowanych jest cała masa imprez, a każda z nich jest zwieńczona pokazem fajerwerków. W każdym mieście świętowanie Nowego Roku wygląda nieco inaczej. A poniżej przedstawiamy kilka według nas najlepszych miejsc gwarantujących udany Sylwester w USA:

Nowy Jork

Sylwester w USA obchodzony na Times Square jest chyba jednym z najbardziej znanych na całym świecie. Ludzie przychodzą na niego już z samego rana, aby zająć najlepsze miejsca. Dla osób, które nie mieszkają na co dzień w pobliżu, zaleca się nawet przyjechać dzień wcześniej i wykupić sobie nocleg w pobliskim hotelu. Impreza zaczyna się już koło godziny 18:00 czasu lokalnego od podniesienia specjalnej noworocznej kuli. W tym roku na scenie wystąpią między innymi: Snoop Dogg, Christina Aguilera, Bastille czy Sting. A na koniec na tłum ludzi spadnie blisko 1,5 tony confetti. Nie zabraknie równie pokazów pirotechnicznych.

Nowy Jork Times Square

Boston

W Bostonie impreza ta ma nawet swoją własną nazwę. First Night Boston, bo tak ona brzmi, znana jest nie tylko z gwiazd muzycznych i pokazu fajerwerków. Jej atutem jest to, że jest świetnym miejscem na Sylwester w USA do spędzenia razem z rodziną. Specjalnie  fajerwerki wystrzeliwane są już o 19:00, aby młodsi widzowie mogli wcześniej iść spać. Nie oznacza to, że tuż po tradycyjnym odliczaniu już nic nie ujrzymy. Standardowy pokaz o północy również się tu odbywa. A oprócz tego First Night Boston jest świetną okazją na zobaczenie lodowych rzeźb zrobionych przez prawdziwych profesjonalistów, zobaczeniu kilku koncertów czy wzięcia udziału w specjalnej paradzie rozpoczynającej całe wydarzenie.

First Night Boston

Honolulu

Mieszczące się na Hawajach Honolulu nie ma jakiejś jednej wielkiej imprezy sylwestrowej. Jest za to cała masa mniejszych imprez w klubach, na plażach lub po prostu w domach. To wszystko przyciąga ludzi przez co Hawaje w okresie sylwestrowym stają się jednym z najgęściej zaludnionych miejsc na świecie. Główny pokaz fajerwerków odbywa się na Waikiki Beach. Jednak pokazów powinno być tyle, że nie ważne gdzie akurat będziemy w Honolulu to fajerwerki na pewno zobaczymy. Jeśli interesują nas same widoki to ciekawą opcją może być wejście na Mount Tantallus, z którego można podziwiać wspaniały panoramiczny widok na wybrzeże z fajerwerkami w tle. Jeśli chcemy za to po prostu zaszaleć to największą gwiazdą tego wieczoru w Honolulu ma być DJ Carl Cox, grający w klubie Republik.

Sylwester w USA Honolulu

Los Angeles

Również i Miasto Aniołów organizuje swój Sylwester w USA. Główne widowisko odbędzie się w Grand Parku. Impreza zaczyna się o 20:00 i jest prowadzona w tradycyjny sposób. W międzyczasie zobaczymy występy lokalnych gwiazd takich jak Thee Sinseers, Pili Montilla, Gasolina czy Cherry Poppin. O północy odbędzie się tradycyjny pokaz fajerwerków, a o pierwszej już impreza się skończy. Niby nie ma tu nic co wychodzi po za schematy. To jest jednak Los Angeles – jedno z najbardziej komercyjnych miast świata. Nie sposób więc o nim nie wspomnieć w takiej liście. Nie będzie może nic wspaniałego, ale to co będzie powinno być zrobione naprawdę świetnie.

LA NYE

Las Vegas

Na liście oczywiście nie mogło zabraknąć chyba najbardziej rozrywkowego miasta na świecie. Koncerty w Las Vegas w tym roku odbędą się na 3 scenach, a wystąpi 11 zespołów. Wśród nich można będzie zobaczyć między innymi Crush, Spandex Nation czy Zowie Bowie. Całość będzie więc rozegrana w iście rockowym stylu. Do tego nie zabraknie również występów typowo artystycznych. Miasto hazardu nie jest jednak dobre dla rodzin z dziećmi. Na teren wydarzenia wpuszczani są ludzie tylko powyżej 21 roku życia. Oczywiście to nie jedyna impreza w Las Veagas. Nocne życie kwitnie tutaj przez cały rok i w tym dniu wcale nie jest inaczej.

Sylwester w USA LV New Years Eve

Oczywiście to nie są jedyne miejsca warte uwagi, jeśli chcemy spędzić Sylwester w USA. Tej nocy kluby w każdym mieście pękają w szwach. A oprócz tego warto się skusić choć raz w życiu na sylwestrowy rejs. Ciekawą opcją wydaje się również spędzenie Sylwestra na szczycie wieżowca.

Jakkolwiek byśmy nie wybrali to jednak najważniejszy aby się dobrze bawić i tego życzę każdemu kto to czyta!

Właścicielem marki handlowej Travel Architects jest: SPORTS-FIVE Marcin Dębski ul. Górnicza 6A, 91-848 Łódź NIP: 726-241-12-74 REGON: 100181754 e-mail: [email protected]
Travel Architects